קבלת ייעוץ אגרונומי והצעת מחיר

דבר המנכ"ל

מגדל נכבד!

לקוחות יקרים,
חזון החברה מיטיב לבטא את גודל האחריות אותה אנו רואים כליבת העשייה, ומשמש נר לרגלינו יום ביומו: "החברה מחויבת לספק פתרונות דישון באופן יעיל ומדויק ובאיכות מעולה, החברה מחויבת למתן פתרונות מיטביים לדישון גידולים חקלאיים ,החברה מחויבת להתעדכן בכל הקשור בהזנת הצמח…"
כפועל יוצא מחזון החברה הרואה בלקוח את מרכז העשייה, במעשה ולא בהצהרה בלבד, אנו מחויבים לספק ללקוחותינו בארץ ובעולם סל דישון התפור בדיוק ע"פ צרכיו. סל זה כולל את כל מרכיבי עולם הדישון: דשן נוזלי ומוצק, מערך יעוץ אגרונומי איכותי ומקצועי, וסל מוצרים מתקדם וחדשני.
לחקלאות שמור מקום של כבוד בתולדות ההתיישבות לדורותיה, כמעצבת ומשמרת ערכים קולקטיביים המלווים אותנו עד עצם היום הזה. ענף החקלאות בישראל, עבר כברת דרך ארוכה הממצב אותו בעולם כחדשני, פורץ גבולות ומקור גאווה לכל העוסקים בתחום, חקלאים וספקי תשומות כאחד.
מהפכת הדישון החלה במקביל לחידושים בתחום ההשקיה ויש לראות תחומים אלה קשורים זה בזה באופן שלא ניתן לניתוק. מושג ההדשייה (דישון בהשקיה) צמח מתוך החיבור של שני העולמות. תורת הדישון הקלאסית עברה אף היא שינויים מתבקשים. מיישום דשן מוצק ע"פ כל השטח, לעיתים תוך בזבוז משאבים יקרים, לדישון נוזלי ממוקד בטפטוף או בפס הזריעה, המהווה פריצת דרך בחסכון משאבים וייעול, ולוקח בחשבון השפעות אקולוגיות אפשריות.
אנו בדשן גת, אוהבים לומר כי הדישון הנכון הינו דישון הצמח ולא דישון הקרקע. תפיסה זו הובילה אותנו במשך שנים, לשאוף להתאמת הדישון המיטבי עבור כל גידול וגידול, תוך התאמה מלאה לתנאי קרקע ומים. התאמה זו נעשית ע"י המערך המקצועי בחברה, תוך כדי ביצוע ניסיונות ותצפיות במגוון רחב של גידולים, ובחממת ניסיונות ייעודית שהוקמה אך ורק לצורך זה.
המפעל הראשון לייצור דשן נוזלי שהוקם בשנת 1985 בקרית גת, היה חלוץ בתחומו. הקמת המפעל ומערך השירות הנלווה לו, קבעו סטנדרטים חדשים ופורצי דרך בהיותם מותאמים ותפורים בדיוק לצרכי הלקוח. למן ההקמה ועד עצם היום הזה, פיתחנו עבור לקוחותינו אלפי נוסחאות ייחודיות של דשן נוזלי, בהתאמה מירבית למאפיינים המיוחדים של המגדל והגידול.
ההצלחה והביקוש הרב למוצרי החברה הוביל בהמשך להקמת מפעל נוסף, כאשר בשנת 1992 הוקם בצפון הארץ מפעלינו השני אשר הועתק מאוחר יותר לאזוה"ת אלון התבור.
מגמת הפיתוח וההתרחבות לא נעצרה בגבולות השוק בישראל בלבד, ובשורת הדשן הנוזלי יצרה עניין הולך וגובר גם בשווקי חו"ל. כך, כצעד מתבקש, הוקם בשנת 1993 המפעל הראשון שלנו בספרד באזור סביליה. מפעל זה היווה חלוץ לפעילות דשן גת בחו"ל. מאז הורחבה הפעילות בספרד ואיתה מספר המפעלים שהוקמו. כיום מקיפה הפעילות בספרד אזור נרחב, עם שלושה מפעלים מתקדמים. בשנת 2019, הוקם בפרו המפעל השישי של החברה, כסמן ראשון לפעילות דשן גת בדרום אמריקה. מעבר להקמת מפעלים בחו"ל ליצור דשן נוזלי, אנו מספקים כיום מהמפעלים בישראל את מוצרינו, דשן מוצק ונוזלי כאחד, למספר רב של מדינות ברחבי העולם, תוך שמירת המאפיינים הייחודיים וערך המוסף שאנו מספקים ללקוחותינו בארץ.
לאורך השנים פיתחה החברה מגוון רחב של מוצרים כמענה לצרכים החקלאיים בשילוב ידע אגרונומי עם טכנולוגיה מתקדמת. התוצאה לא איחרה להגיע עם אלפי נוסחאות של דשן נוזלי, סל מגוון של דשן מוצק לשוק המקומי וליצוא, כילאטי מיקרו אלמנטים חדשניים ומחודשים כגון "פרוגת" – תמיסת ברזל המכילה 3 סוגי כלאטים להגברת היעילות, ביוסטימולנטים מתקדמים כדוגמת ביו-הומיגת ודשן אצות, מייצב חנקן מסדרת "טוב בלו", ועוד מוצרים רבים וטובים. צוות המו"פ בחברה ממשיך לשקוד ולפתח מוצרים חדשניים להגברת יעילות הדישון הנהוג כיום.
בראש מעיינינו הבאת מיטב הידע שנצבר בארץ ובעולם, וכך נעשה גם בעתיד. באתר האינטרנט שעוצב ותוכנן ע"פ צרכי לקוחותינו, מידע שימושי רחב אודות פתרונות הדישון המוצעים ע"י חברת דשן גת כמו גם מידע מקיף ועדכני בתחום הזנת הצמח והחקלאות בכלל. שילוב של שימוש במידע אתר האינטרנט והמשך שיתוף פעולה פורה עם אנשינו בשדה מבטיח לך ממשק דישון אופטימאלי המתקדם מסוגו בעולם החקלאי של המחר.
מאחל עונה חקלאית מבורכת ומוצלחת,

קותי סולימני
מנכ"ל-דשן גת ישראל

 

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.

דילוג לתוכן